ורדה – 338

משקה הקקאו
אמיר שמאי

ורדה אינטרסנטית, אז היא פותחת בפרגון לחבריה מעמותת גיל הזהב שבחרו הנהלה חדשה עם כמה פנים חדשות ואריה ברן שממשיך לשמש בגאון כיו"ר העמותה. בימים אלו יקומו ועדות שונות כמו בריאות, מיצוי זכויות ועוד, ומיזמים חשובים נוספים הם יצירת קשר עם ספקית ארוחות חמות ופעילות של השאלת ציוד תומך מגבעת האנטנה. אפשר להצטרף כחברים בתשלום שנתי צנוע של 60 שקלים, ויש המון מה לעשות אם אתם רוצים להתנדב.

החורף אמנם הסתיים, אבל תמיד זה זמן טוב לקקאו. ולאלכס וסרמן, הילר ויועץ רוחני ממעלות, יש קקאו שעוד לא שתיתם. מדובר במשקה העונה לשם Sheecooi, הוא עשוי פולי קקאו פראי שהגיעו היישר מאקוודור, ולפי ההודעה לעיתונות שהגיעה אל ורדה הוא תוצאה של מסע בן שמונה שנים. המסע הזה כולל הכרות בטקס אינדיאני וגם ארבע שנים ברחבי הארץ עם תרמוס והרעיה אילנה. המשקה מיוצר בתפן, ויש שלושה טעמים: קלאסי, צ'ילי ומקפיץ. ניתן לרכוש אותו באתר www.Sheecooi.co.il, או בטלפון 0526865616. ורדה עוד תנסה את זה פעם, אבל עכשיו בא לה אספרסו.

מזל טוב ליקיר המדור, אמיר שמאי מנהריה, פעם קולגה והיום זמר. הוא שחרר עוד סינגל מהאלבום הראשון שלו, "אתה גדול", שזמין לצפייה ביוטיוב ולהאזנה בעוד פלטפורמות. מי זה הגדול, אתם שואלים? ורדה צפתה בשיר, והיא ישר הבינה שהכוונה היא לאלוהים. עכשין שמישהו רק יסביר לה מה זה פלטפורמה.

מעשי זוועה באוקראינה, שורת פיגועים בישראל, רצח עם במיאנמר, קורונה בכל העולם, מזג אוויר קיצוני ותחזיות קודרות על עתיד העולם. הכדור שלנו זקוק ליציאת מצרים רצינית, גלובלית כזאת, אז תפסיקו לשאול את ורדה על יציאת מצרים הפרטית שלה.

ורדה מתכוונת ליציאת מצרים במובן המטאפורי של שחרור, כן? שום דבר אישי נגד א-סיסי.

ונסיים בדרך מיוחדת בה ניתן לראות את הסיפור של בני ישראל במדבר, באדיבות אחד המקורות העיתונאיים הבכירים של המדור, ויקיציטוט: "המיתוס מבקש בעיקר לביים ולהדגיש את דחיית האב הארכאי, משה, הנתפס כאחראי לוויתור ולאובדן האם הארכאית, מצרים. הכמיהה הבלתי נדלית כלפי האם הארכאית (מצרים) ורצח האב הארכאי (משה) מופיעים במיתוס בצורה מטפורית סביב חגיגות פולחן עגל הזהב". מקסים בן אמו, פסיכולוג. אמאל'ה.

ולמרות הכל, חג שמח ודל קלוריות לכולנו.

 

טורים אחרונים

דילוג לתוכן