ורדה – 332

שמעון לנקרי האמיתי ויאיר לפיד המוסרט צילום: RITVO
אסי עזר ואלברט אסקולה בפטריות מרינה

טוב, ורדה מבינה שהיא לגמרי פארש. כל מי שנחשב אפילו קצת בעולם התקשורת הוזמן לים המלח כדי לצלם את צילום העירום ההמוני התורן של האמן האמריקני ספנסר טוניק. ורדה נשארה בלי הזמנה ובלי היכולת להגיד "די, מה כבר הוא יכול לחדש, לא נוסעת כל כך רחוק בשביל כמה גופות עירומים ושני אייטמים במדור".

אז חפשו בגוגל, יש תמונות נחמדות, וגם ציטוט תלוש אבל חביב מהביקור הקודם שלו: חומוס יציל את העולם.

לעומת הפנינג העירום, לכנס "שמים את הגליל במרכז" ורדה דווקא הוזמנה, ואפילו מכירה אנשים שנסעו לעכו כדי להיות שם. אז שוב באו שרים כדי לספר כמה נפלא יהיה פה בעתיד (יש ידיעה בעמודי החדשות), אבל הם לפחות הגיעו ממש. מי שלא בא (פרט לורדה) זה שר החוץ וראש הממשלה החלופי יאיר לפיד. רק שהוא היה מספיק מתוחכם, הכין סרטון מבעוד מועד, ודיבר אל הקהל בוידאו. ככה יצא שראו אותו הרבה יותר גדול ממי שניצב באותו רגע על הדוכן, ראש עיריית עכו שמעון לנקרי.

בין השרים שממש הגיעו היה גם שר הבריאות ניצן הורוביץ, שבישר לכולם כי בסופי שבוע הוא מתגורר בהילה, ומכיר היטב את הגליל. ברוך הבא.

ומצד שני, קצת לפני הכנס, ביום שישי 15.10, ביקר אותו שר בריאות בבית החולים גליל בנהריה. תמיד טוב לשמוע שהשר הממונה מגיע לבית חולים פריפריאלי, אבל עכשיו, כשאנחנו יודעים שזה קפיצה בדרך לבית הסופ"ש שלו, אנחנו עדיין מתרגשים, רק קצת פחות.

עוד סלב הגיע לפטריות מרינה במושב חוסן. הפעם היה זה המאמי הלאומי (יותר מידי מאמי, אתם לא חושבים?), אסי עזר, עם בן הזוג אלברט. בתוקף סלביותם זכו בני הזוג לאירוח של רמו בן שושן, המייסד והמנכ"ל של מרינה פטריות הגליל. האירוח כלל סיור מקצועי וקטיף פטריות וביקור וטעימות ביקב הבוטיק שאטו רמו. אגב, ורדה דווקא הייתה פעם בביקור בפטריות, ובהזדמנות אחרת זכתה ללגום מהיין, ופעמיים היה לה טעים מאוד מאוד.

החברים של ורדה בעמותת גיל הזהב כפר ורדים ממשיכים לצרף חברים לעמותה. טפסי הצטרפות ניתן להשיג באתר העמותה, בדף הפייסבוק שלה, בחנות הצילום פוטו 60 במרכז המסחרי, בחנות בית וגן במרכז המסחרי וכן אצל חברי ההנהלה אריה ברן, טובה פריאל, חומי מגדל, אורי אמיתי, עליזה כץ, רינה חביב, דינה שחר וארנה מאיר. ואת הטפסים המלאים אפשר להחזיר לכל אחד מהם, להכניס ללא בול לתיבה האדומה מול הדואר, או למסור אישית לידיו של עודד מנהל סניף הדואר. אז להצטרף, בלי תירוצים, אה?

טוב, יש לנו קורונה בגלים שבאים ושוכחיםועכשיו מגיע גם החורף. אז קופות החולים מזכירות לכולנו שכדאי לחסן את עצמנו ובמיוחד את הילדים גם נגד שפעת. חוץ ממתנגדי החיסונים, כמובן.

מה שמוביל אותנו לציטוט הסוגר של המדור, הפעם של הפילוסוף הצרפתי מישל דה מונטן: "אנו חשים בפחותה שבמחלות יותר מאשר בבריאות שלמה ומושלמת".

שבת שלום וחורף רטוב ונעים.

טורים אחרונים

דילוג לתוכן