קליפ קורונה אופטימי

קבוצת אמנים ממעלות יצרה שיר וקליפ במסגרת מיזם של הרשות לפיתוח הגליל ואיגוד אמני ישראל
יגאל אוחיון, מתוך הקליפ אחרי המסיכה
יגאל אוחיון, מתוך הקליפ אחרי המסיכה

קבוצה ממיטב אמני מעלות והגליל יצרו את הקליפ "אחרי המסכה", שיר עם מסר אופטימי לימים של אחרי הקורונה. השיר והקליפ הופקו על ידי עמותת קול יוצר, במסגרת פרויקט גלילי רחב יותר שיזמה הרשות לפיתוח הגליל יחד עם אמ"י (איגוד אמני ישראל). המוטו המרכזי בשיר: "בקרוב  העתיד ישוב למסלולו". את המילים כתבה רננה לייש, הלחין יגאל אוחיון שגם הפיק מוזיקלית. הקליפ זמין ביוטיוב, חפשו "אחרי המסיכה".

המיזם כולו נקרא "מוסיקאים בגליל", ובמסגרתו הופקו בסך הכל ארבעה קליפים לשירים מקוריים של יוצרים מקומיים. כל הקליפים צולמו על רקע נופים שונים מהגליל: נהר הירדן, קיבוץ ומושב בגליל העליון, כרמיאל, והטבע העירוני של מעלות תרשיחא בפרויקט מהאזור שלנו.

האומנים נבחרו לאחר תהליך שכלל בחינה של החומרים המוסיקליים, ראיונות מקצועיים ואישיים, מפגש קבוצתי, כיתות אמן עם הבמאי צדי צרפתי ומפגש עם אנשי מקצוע מתחום המוזיקה בארץ. ארבעת הזוכים נהנים מחברות של שנה מאמ"י, ליווי אישי של המלחין והמנצח רוני וייס והבמאי צדי צרפתי ומימון להפקת הקליפים. ארבעת הקליפים יקודמו בארץ ובעולם.

יגאל אוחיון, תושב מעלות, הוא יוצר, מלחין ומפיק מוסיקלי, מנהל אמנותי, מייסד וראש קבוצת האמנים "קול יוצר" לטיפוח וקידום יוצרים ואמנים צעירים.

שלושת האמנים הנוספים שנבחרו: לנה סוקולוב מכרמיאל, מנהלת אומנותית ומוסיקלית, זמרת, נגנית ויוצרת בסגנון קלאסי וג`אז ומורה לפיתוח קול והרכבים ווקליים. שם הקליפ שלה: SunFlower. יובל מלכה משאר ישוב, וירטואוז גיטרה, עם טקסטים שנונים המציגים ישראליות עכשווית וסולן להקת 'מלכה והנסיכים' שמגישה "קוקטייל אסלי עם מלודיות ייחודיות וגיטרות עם תבלינים פיקנטיים". שם הקליפ שלהם: "קקטוסים". אלה דר משדה נחמיה, מוזיקאית, זמרת ומורה לפיתוח קול, מנחת סדנאות פרפורמנס, כתיבה והלחנת שירים. שם הקליפ שלה: "חברות מפלסטיק".

דילוג לתוכן