נפתח מרכז קניות לואו קוסט – נטו חיסכון והומס

עוד תחרות בענף הקמעונאות
סניף רשת המזון נטו חיסכון

באזור התעשייה של מעלות נפתח סניף של רשת המרכולים 'נטו חיסכון' ורשת 'הומ'ס' לכלי בית. היזמים מבטיחים חוויית קנייה נעימה ומשופרת, מוצרים איכותיים ומחירים זולים. מרכז הקניות נחנך באופן חגיגי לפני כשבוע וחצי (יום שלישי 1.3) באירוע חגיגי במעמד ראש עיריית מעלות ארקדי פומרנץ, בעלי הרשת, רבנים ואישי ציבור.

מרכז הקניות משתייך לקבוצת 'ספיר גרופ' – האחים אורן ואבינועם ספיר המחזיקים בין הייתר ברשת סופר ספיר וסופר הכי זול עם עשרות סניפים בכל רחבי הארץ, והיזם החרדי הרב רונן גנון, בעל מוסדות חסד, חברת שי בגליל ועוד. כחלק משיתוף הפעולה בין ספיר לגנון הוקמו בשנה האחרונה מרכזי קניות המציעים חוויה ייחודית במתחם אחד בשילוב בין רשת נטו חיסכון לרשת הומס.

המרכז במעלות ממוקם ברחוב החרושת 8, והוא משתרע של שטח של 5,100 מ"ר. במרכז סניף של רשת המזון 'נטו חיסכון', המספקת מענה מלא לכלל המגזרים ומבטיחה חוויית קניות משובחת, מגוון כשרויות מהודרות ומחירים אטרקטיביים. לצד מתחמי נטו חיסכון מקימים היזמים את מתחמי הקניות מבית 'הומ'ס הבית לובש סטייל'. הסניף במעלות ישתרע על שטח של 1,700 מ"ר, עם כל המותגים המובילים לעיצוב הבית, כלי מטבח, בישול, אפייה, אקססוריז ועוד. גם בתחום זה מבטיחים היזמים מחירים אטרקטיביים ונמוכים מהמתחרים.

ראש עיריית מעלות ארקדי פומרנץ: "התרשמתי מאוד ממתחם הקניות המושקע והמרשים".

אבינועם ספיר, מבעלי הרשת: "אני מזמין את תושבי מעלות והגליל המערבי להגיע, להתרשם, ליהנות מחווית קנייה וממחירים אטרקטיביים. ערכים אלו הינם בבסיסה של הרשת שלנו".

הרב רונן גנון: ״הרשת מתמקדת במתן מענה נרחב ומגוון מבחינת כשרויות, חוויית קניה, היצע מוצרים נרחב ומחירים אטרקטיביים שיורידו את יוקר המחייה גם של תושבי מעלות והסביבה".

מתחמי נטו חיסכון והומ'ס הוקמו לראשונה לפני שנה בצפת, מאז הספיקו ברשת לפתוח מתחמים דומים גם בביתר עלית וסניף דגל של הומ'ס במתחם די סיטי מעלה אדומים. בקרוב תשלים הרשת את הקמת הסניפים באופקים, קריית יערים (טלזסטון) וסניף ג'מבו שישתרע על 7,000 מ"ר באשדוד.

דילוג לתוכן