מאות ליוו את שחר ורדי בדרכו האחרונה

ורדי, רפ"ק במשטרה, איש משפחה, ספורטאי ודמות מוכרת בקהילה, נפטר ממחלת הסרטן בגיל 51
הלוויה

שחר ורדי, תושב כפר ורדים, נפטר ביום חמישי שעבר (12.5) לאחר מאבק במחחלת הסרטן והוא בן 51 בלבד. ורד השאיר אחריו רעיה, דליה, ושלושה בנים דור, אפיק וקורן. למחרת, יום שישי 13.5, נטמן ורדי בבית העלמין בכפר ורדים באחת הלויות הגדולות שידע הכפר.
משפחת ורדי הגיע לכפר ורדים לפני כ-19 שנה ומתגוררת בשכונה הצעירה. שחר היה ידוע ומעורב בקהילת כפר ורדים, וכן השתתף בפעילות של קבוצת רצי כפר ורדים.
למשטרה התגייס בשנת 1994 כבלש לימ”ר ת”א. לאחר קורס קצינים מילא שורה של תפקידי ליבה בשטח בתחום המבצעים במחוז צפון במקצועיות וביסודיות ראויה לציון. הוא היה ממקימי השיטור הקהילתי בקריות, קצין אג”מ בזבולון ובתפקידו האחרון שירת כקצין חירום באגף המבצעים של מחוז חוף. "הוא היה חבר ומפקד אהוב מאוד על עמיתיו, פקודיו ומפקדיו. לימד למקצועיות וערכים תוך מתן דוגמא אישית. המשטרה היתה לו בית וכך הנחיל זאת לשוטריו", נמסר מהמשטרה.
רבים ספדו לו מעל קברו הטרי וכן ברשתות החברתיות. בדברים שפרסם בנו דור, הוא כותב בין השאר: "אבא, אין לי מילים לתאר כמה עצוב לי שהלכת לעולמך. הבן אדם הכי חזק שיצא לי להכיר בחיים. איש משפחה, אדם הגון שלכל מקום שהייתי הולך רק הייתי שומע דברים טובים עליך. כשגילו את מחלת הסרטן בפעם הראשונה, הרופא אמר שלא נתקל בגידול כל כך גדול הרבה זמן. ואחרי הניתוח שעבר בהצלחה, חזרת לעצמך בתוך פחות מחודש, כאילו לא קרה כלום. הכימותרפיה שעברת בכלל לא הזיזה לך ורצית לחזור לעבודה תוך כדי, כאילו הזריקו לך נורופן.
"ואז גילו את הסרטן בפעם השנייה, בשני צידי הכבד. הניתוח נקבע תוך זמן קצר כי היה דחוף, אבל זה לא מנע ממך לרוץ 10 ק”מ כמה ימים לפני, בתוצאה שאני רק יכול לחלום עליה. הניתוח הכי קשה, הראשון מתוך שניים, עבר בהצלחה וגם ממנו התאוששת כאילו הצטננת בחורף. דווקא בניתוח השני, שלכאורה היה אמור להיות הכי פשוט, דווקא ממנו לא הצלחת לקום. נלחמת במשך חודשיים כמו שור, אבל בסופו של דבר זה נגמר.
"אני אוהב אותך אבא, מקווה שאתה מצליח לקרוא את ההודעה מלמעלה. מקווה שתהיה גאה בי, ושתדע שלא יכולתי לבקש אבא טוב יותר. מתגעגע עד אינסוף".

שחר ורדי ז"ל עם בני משפחתו (מתוך הפייסבוק)
דילוג לתוכן