הירוקים שנבלו

כתב: לוי יורם
עימות בין המתמודדים. צילם: אייל כץ
עימות בין המתמודדים. צילם: אייל כץ

למפלגת ה"ירוקים" בכפר ורדים, שכוחה פחת ונבל בבחירות האחרונות למועצה, יש 300 קולות שהצביעו בעדה ונציג אחד בלבד במועצה. זאת לעומת 500 קולות ושני נציגים במועצה היוצאת. ירוקים יקרים, אני מאחל לכם שתצליחו בכל תפקידיכם החדשים שראש המועצה הנבחר נתן לכם בנדיבות לבו. אציין כי מאוד התרשמתי מרשימת תשעת המועמדים והמועמדות שלכם, שהצגתם לבחירות למועצה. רובם דוקטורים ובעלי תארים מרשימים אחרים, שיכולים בקלות להוות סגל הוראה בכל אוניברסיטה (מי שמעוניין לראות את הרשימה המרשימה מוזמן לפנות לאתר האינטרנט של "הירוקים בכפר ורדים").

מר יואב ניצב שככל הנראה יהיה נציג כפר ורדים ברשות ניקוז הנחלים גליל מערבי, אני מאחל לך שתפעל במליאת רשות הניקוז הרבה יותר ובצורה יעילה יותר מנציג כפר ורדים הקודם שהיה לנו שם בשנים האחרונות, מר אייל שמואלי, ראש המועצה היוצא והנכנס שלנו.

גילוי נאות: הייתי המבקר הפנימי של רשות הנחלים והניקוז גליל מערבי בתקופה שמר אייל שמואלי היה נציג כפר ורדים ברשות הנ"ל.

בעצם לא תהיה לך בעיה לפעול וליזום יותר פרויקטים לטובת כפר ורדים ממה שמר שמואלי עשה. הפרוטוקולים של ישיבות מליאת רשות הניקוז מראים כי מר שמואלי היה "נוכח נפקד" בישיבות המליאה של הרשות. כפר ורדים שילם ומשלם מידי שנה עשרות אלפי שקלים לרשות הניקוז. כנציגנו בחמש השנים האחרונות ברשות הניקוז שמואלי לא השכיל להביא אף לא פרויקט אחד לטובת כפר ורדים, דבר שנציגי רשויות אחרות עשו והצליחו.

למהנדס מר טוביה ארז, שימשיך לשרת אותנו כנציג כפר ורדים בוועדה לתכנון ובנייה, תפקיד אותו הוא ממלא למעלה מעשור. אנא פעל בנחרצות כנגד החרפה המתמשכת של יזמי הגולדן וילאג', שלא עמדו בהתחייבויות שלהם כלפי דירי המקום. המתחם עדיין נראה כמו אתר בנייה וכתם מכוער בלב היישוב היפה שלנו.

נציגי מפלגת ה"ירוקים", אמנם מכלל תושבי כפר ורדים רק שלוש מאות איש בחרו בכם, אבל אתם אמורים לייצג – הן ברשות הניקוז והן בוועדה לתכנון ובנייה שבמעונה – את כלל האינטרסים של תושבי היישוב. זאת בנוסף להצבעה אוטומטית בעד כל נושא שראש המועצה יביא למליאת המועצה בכפר ורדים.

ואל תשכחו לדווח לתושבי הכפר על פועלכם והצלחותיכם ככל שיהיו לכם.

תגובה

תגובת ראש המועצה: "לצערי הפנייה לתגובה נעשתה ערב סגירת העיתון ועל כן לא ניתן להגיב באופן רציני".

(הערת המערכת: לראש המועצה ניתנו יותר מ-24 שעות למתן תגובה).

דילוג לתוכן